Patili dostlarımız bizim en kıymetli varlıklarımız, onların sağlığı en az bizim sağlığımız kadar önemlidir. Bu yüzden çekmeköy veteriner kliniği dahiliye, röntgen, cerrahi işlemleri, pet kuaförü ve daha birçok konuda hayvan severlerin en zor günlerinde yanında. 7/24 acil veteriner hizmeti ile havan sahipleri günün istedikleri saatinde petleri için sağlık hizmetine rahatlıkla ulaşabiliyor ve hayvanlarının tedavilerini yaptırabiliyorlar.
Koruyucu Hayvan Hekimliği
Hayvanların hasta olmadan önce de hastalıklar için kontrol edilmeleri ve koruyucu tedavilerinin yapılması gereklidir. Hastalık önleyici tedaviler, aşılar vb. gibi durumlar için düzenli veteriner hekim kontrolünü eksik etmemek gereklidir. Pet sağlık işlemleri kolay ve basit işlemlerdir bu yüzden canlarımızın hayati değerleri normal durumda tutulmaya çalışılmalı ve sağlıklarına iyi bakılmalıdır.
Mikroçip Uygulaması Artık Her Yerde
Hayvan dostlarımıza uygulanan deri altı mikro çipler onların kaybolması durumunda bulunmasını ve bize geri dönmesini kolaylaştırmaktadır. Avrupa'da yasal olarak artık her evcil hayvana çip uygulaması yapılmaktadır. Çekmeköy petshop Türkiye'de bu işlemi yapabilen, en iyi kurumlardan biri halindedir.